×

Skład węgla

Lata doświadczenia oraz współpraca z najlepszymi dostawcami w kraju pozwala nam oferować najwyższej jakości paliwa opałowe.

Skontaktuj się
Slide Background
Build & Design
Build & Design

Nasze produkty

Węgiel konfekcjonowany

Posiadamy zautomatyzowaną linię pakującą sortymenty, dzięki której możemy oferować szeroką gamę węgli workowanych w tym ekogroszki, groszki oraz orzechy.

Ekogroszek

To nowoczesne paliwo wytwarzane z wysokokalorycznego węgla. Przeznaczone do produkcji energii cieplnej w kotłach retortowych. Wysoka wartość energetyczna czyni go niezwykle ekonomicznym paliwem.

Groszek

Groszek to drobny węgiel płomienny do stosowania m.in. w gospodarstwach domowych. Dobrze się wypala ,nie koksuje oraz nie ma tendencji do spiekania.

Kostka

Węgiel płomienny o największym uziarnieniu. Cechuje się wysoką kalorycznością oraz niskim poziomem siarki i popiołu. Opał ten najlepiej sprawdzi się w piecach z nadmuchem.

Orzech

Węgiel orzech - jest optymalnej granulacji i nadaje się do spalania w piecach zasypowych, konwencjonalnych oraz retortowe.

Pellet

Ze względu na doskonałe właściwości energetyczne, wysoką wygodę użytkowania i biologiczną neutralność jest uznawany za jedno z najbardziej efektywnych, ekonomicznych i ekologicznych źródeł energii.

Autoryzowany dystrybutor

Sprzedaż detaliczna

Cennik detaliczny

Sprzedaż hurtowa

Szczegółowe informacje odnośnie zasad sprzedaży dostępności towaru i awizacji uzyskają Państwo w Dziale Sprzedaży Hurtowej.

12 25 83 920
+48 662 108 593

info@bostar.com.pl

Często zadawane pytania

Dla naszych klientów oferujemy kartę stałego klienta, która uprawnia do rabatu. Więcej informacji w regulaminie.

Nasi Klienci mogą sfinansować zakup węgla poprzez kredyt ratalny. Zakupy na raty to pomysł na zmniejszenie jednorazowego kosztu i rozłożenia go na dowolną ilość rat.

Tak wszystkie nasze oddziały posiadają terminale płatnicze.

Koszty oraz terminy dostawy są ustalane indywidualnie. Więcej informacji pod numerem telefonu 12 282 52 19.

Chcesz złożyć zamówienie albo uzyskać więcej informacji?

Skontaktuj się

Uczestniczymy w programie "POIR.03.04.DOTACJA NA KAPITAŁ OBROTOWY" z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.